Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2021, 22:21   #816
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ten komentarz nie spodobał się Nami, bo stawia jej postać w złym świetle. Ale gdyby Anonim napisał odwrotnie, że Amanda nie została zahipnotyzowana i na pewno nie zdradziła swoich kumpli - to już byłby metagaming. Czyli dochodzimy do sytuacji, w której cokolwiek nie napiszemy, to będzie źle. Czyli wynika z tego, że najlepiej nie pisać nic?
Spoko, to ja w następnym odpisie daje, że jak nawalam Wieśka po ryju, to ten nic nie robi. Mam nadzieję, że to będzie tak samo ok, jak moje stanie w miejscu w jego odpisie


Szkoda, że o tym, jak wiesiek pisze o tym aby Ali nie wybuchła już nic nie napiszesz.

Skoro masz takie podejście, to ja zmieniam końcówkę swojego odpisu na docu, bo teraz nie pasuje.
Mam nadzieję, że Wiesiek będzie tak stał w bezruchu, jak o tym napiszę, w końcu nie ma w tym nic złego

Cytat:
Dzisiaj nie będę odpisywał w dokach, bo straciłem na to ochotę.
Ty straciłeś? No, żeby tylko... Niektórzy to przez jedną osobę więcej chęci tracą
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline