Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2021, 22:39   #817
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Nami przy całej sympatii zaczynam mieć wrażenie że zaczynasz flama kłócisz się bo uważasz, że twój sposób grania, jest jedynym słusznym i chcesz innych przymusić do własnego stylu choć MG wyraźnie się wypowiedział w tej kwestii i wybacz ale psujesz mi zabawę.

Wydawało mi się że życie wszystkim daje w kość osobiście traktuje RPG jako zabawę i odskocznie naprawdę nie widzę powodu żeby ciągle wałkować ten sam temat. Chciałbym po prostu grać w fajną grę ta sesja mi się podoba i chciałbym się skupić na zabawie a nie na ciągłej toksycznej dyskusji na temat jedynej prawdziwiej metodzie odgrywania postaci i grania w RPG.

Trzymałem się z daleka od tej dyskusji bo po pierwsze na razie omijam większość postów które nie tyczą się mojej postaci i nie chciałem zaogniać dyskusji i pogarszać sytuacje.

Staram się wychodzić z założenia że jesteśmy tu żeby wspólnie cieszyć się z hobby i staram się nie robić problemów i nie przejmować się drobiazgami ale serio mam dość tej sytuacji proszę odpuśćmy ten temat po prostu macie różnice w stylu rozgrywki!
 
Brilchan jest offline