Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2021, 22:57   #820
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ty po prostu lubisz odgrywać realistyczne postaci
Anonim woli grać w power fantasy i przerysowane postaci w typie larger then life.
Ja z kolej odgrywam trudne sprawy na sterydach :P

Wszystkie te postaci zostały przyjęte do sesji znaczy się że pasują prowadzącemu do konwencji.

Dlatego nie chciałem się wypowiadać bo zaraz będę że opowiadam się po czyjeś stronie ktoś się z na mnie obrazi ja nie chce się bawić w tego typu rozgrywki nie chce zrażać do siebie innych użytkowników_czek czy wyganiać ciebie czy kogokolwiek z gry bo ani to nie moja rola ani nie mam na to chęci bo wszystkie postaci są fajne i mi się podobają.

Z tego co opisujesz tutaj w komentarzach to powiedziałbym wręcz że to nie jest metagra tylko gra z POV Wiesława z błędnego punktu widzenia postaci wygląda to jakby Amanda zdradziła na podobnej zasadzie jak Adamowi się pomyliło i sądzi że Perc została świętą i nie załapał że zginęła druga Marta.
 
Brilchan jest offline