Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2021, 20:56   #71
Aiko
 
Aiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Aiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputację
Miami; Downtown; dom gościnny Cantano

- Niestety nie mam u siebie tego leku. - Roxie zamyśliła się. - Po trasie zostały mi głównie środki odkażające i jakieś opatrunki. Jeszcze nie wiem czy gdzieś tutaj można uzupełnić zapasy.

Lekarka powróciła do śniadania i porannej kawy od czasu do czasu zerkając na roznegliżowaną dziewczynę. Festiwal mógł mieć swoje plusy. Przynajmniej nie dziwne było, że w mieście pojawili się nowi. Pewnie sporo ludzi z okolicy zjeżdżało na tą imprezę. Musiała jednak przyznać, że z ulgą przyjęła odejście Andy. Jeśli Rita chciała iść na imprezę… cóż… jej sprawa. Roxy wolała się skupić na tym za co jej płacono. Tu na szczęście włamywaczka przedstawiła konkrety i to co udało im się odkryć.

- Yhym… czyli mamy udawać nawiedzonych. - Mruknęła nieco niechętnie, ale zgodziła się z tym planem. - Jasne mogę się nie odzywać. - Wzruszyła ramionami przyjmując dla siebie tą prostą funkcję i zastanawiając się po co dokładnie Cantano ją najął, no ale… zawsze mogło to wyjść w praniu.


Południe, okolice Miami Beach, zamieszkałe korty tenisowe, Miami.

Roxy słuchała bełkotu Rity z odrobiną niedowierzania. Starała się jednak wpatrywać z zachwytem w włamywaczkę, jakby to co mówiła była właśnie tym co cisnęło się na usta Bryant. Skąd w ogóle pomysł, że ta banda gadała w ten sposób? Dobra niby reszta była tu już na zwiadzie. Więc mogli usłyszeć to coś. Roxy miała jednak spore obawy, że jeśli to był sposób w jaki komunikowali się w tej sekcie to istniała spora szansa na to iż wspomagali się jakimiś używkami.

Na razie nie pozostało jej nic innego jak trzymać się lekko z tyłu i zostawić tą grę Jamesowi i Ricie. Postanowiła skorzystać z tej okazji i porozglądac się uwaznie po miejscu, do którego starali się dostać i w sumie, z którym miała po raz pierwszy do czynienia.
 
Aiko jest offline