Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2021, 15:00   #111
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację

Zadumał się elf nad zapomnianym bóstwem Chaosu, bo jakże można inaczej je nazwać, jeśli w pamięci jego ludu wzmianki żadnej nie kojarzył.
Gdy zostali sami, Marval również podzielił się bieżącymi refleksjami.

- Odmawiać następcy tronu to rzecz ryzykowna. Gorsze jednak jest odgrywanie roli kozłów ofiarnych w intrydze zamachu tronu... W ciągu jednego dnia więcej przeciw Celestiumowi usłyszałem, aniżeli podczas kilkuletniej jego znajomosci. Nawet łowcy czarownic czekają na pretekst, aby w procesie przyjrzeć się bliżej jego osobie... Choć i we mnie zasiane jest ziarno niepewności, to cieszę się, że wy nie tracicie nadzieji w prawdziwe intencje Astrologa, skoro skorzy do szczerej z nim rozmowy jesteście.

W odpowiedzi na propozycje ludzi elf rzekł bez ogródek.

- I ja za spotkaniem z nim jestem. Dzisiaj próbowałem tego bezskutecznie. Jeżeli moje obawy się potwierdzają i Celestium, jak to się mawia... za nos wodzi cesarza maczając palce w zakazanych księgach i twarz obracając ku blasku przeklętych gwiazd, to co innego mi rzec może na osobności, aniżeli wszystkim w kupie. Bo nie wie on, że zaufałem wam i za przyjaciół uważam, lecz że jedynie kolejną misję z jego tajemniczego rozeznania wykonałem...


 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 23-01-2021 o 15:06.
Campo Viejo jest offline