Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2021, 12:37   #216
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
~Mistrzyni miała racje, zadawanie się z śmiertelnikami jest groźne, ale bez ich asysty nie zabiłbym dla niej potworów i straciłbym życie ~ - Pomyślał zirytowany Agnis.

- Normalnie bym, ci tego nie powiedział, ale wyglądasz na zasadniczą wariatkę, która zaraz pobiegnie do straży i narobi mi kłopotów więc nie mam wyjścia! Jestem zbiegłym niewolnikiem! Upozorowałem wypadek, ale istnieje ryzyko, że wciąż mnie szukają! Przyznałem się do tego elfce żeby nie sprowadzała Czerwonych Czarodziejów a gdyby się nie zgodziła zamierzałem się jej pozbyć! Tu miał być mój nowy dom i nie zamierzam pozwolić żeby czerwone parchy niszczyły moje życie w dalszym ciągu! Możliwe że elfica już jest z nimi umówiona stąd ostrzegła mnie żebym trzymał się z daleka przez trzy dni ? - An'nar był wyraźnie wściekły na półelfkę, bo bardzo źle mu szło trzymanie sekretów.

- Zadowolona?! I co teraz? Pójdziesz naskarżyć Czerwonemu robactwu? Ostrzegam was, że znajdę sposób, aby zemścić się z zza grobu, jeżeli mnie sprzedacie!
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 26-01-2021 o 12:41.
Brilchan jest offline