Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2021, 14:49   #581
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Aiko
Aiko przywołała matki, potężne ramiona godna boga-ośmiornicy, co ponoć śpi w morskim w morskim mieście, a kobiety-foki śpiewają mu do snu, a następnie cisnęła nimi o siebie. Upadli bezładnie na ziemię. Tymczasem Enkh skoczyła ku trapowi, mało nie wywróciła się w powietrzu, ale wylądowała na statku.
- Aiko, mają kusze! Au! – zawołała i krzyknęła z bólu.
W kawiarni.
Chłopak Hitomi uśmiechnął się z miną „Tak mi kadź, tak mi mów”. Hitomi rzuciła Migmarowi groźne spojrzenie.
- och, to słodkie! – rzekła Ikki – Ja też pierwszy raz całowałam się z dziewczyną, bo chłopaki wyobrażają sobie nie wiadomo co… A jak się przekonałam, dziewczyny też,. – pokręciła głową.
- Oj, ładnie mi kadzisz Migmarze, Moja siostra i tak nie walczyłaby o swoje, a Chang jest młody. Matka kiedyś zwolniła służącą, bo doniosłam, że całuje się Kazumi, a podejrzewała, że owa służąca jest kochanką ojca, choć kochanką ojca jest jej najlepsza przyjaciółka i jej dwie siotry, które o sobie nie wiedzą. – tłumaczyła Hitomi
- Jak w romansie. Postaram się moja droga, abyś wszystk odziedziczyła. Może mo Firelady Izumi? – oboje się zaśmiali. Ikki nerwowo do nich dołączyła.
Tymczasem Marko zawołał o kawę. Tymczasem daichi zobaczył, że do środka wszedł jakiś śpiewak, który śpiewał jakąś miłosną pieśń. Daichi najpierw mógł się zastanowić, czemu Lee przebrał się za śpiewaka, i czemu nie mówił, że potrafi śpiewać… Choć po chwili przekonał się, że Lee może był Chiblockerem, mistrzem sztuk walki i świetnym kucharzem, ale nie zna się na śpiewaniu.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline