Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2021, 16:02   #236
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Zazwyczaj pomocnicy dostają jakąś pulę PD głównej postaci. Ale zazwyczaj jest mniej głównych postaci i zdecydowanie mniej pomocników. Jak sobie pomyślę o tej rozpisce w excel na taki tłumek to aż mnie głowa boli. Więc jak ktoś ma jakieś propozycje jak to rozwiązać to niech się nie krępuje.
Hm, generalnie nie chcę komplikować MG życia i tez nie chce mi się rozpisywać szczegółowo każdego z podwładnych Bertranda. Akurat jego siostra bierze udział w większości scen które pisze więc pewnie dla niej mógłbym zrobić wyjątek. Myślałem po prostu o odstąpieniu jej części PD Betranda ale jeśli może dostać jakiś procent jego PD bez zmniejszania puli głównej postaci to oczywiście nie odmówię bo to bardziej korzystne.
 
Lord Melkor jest offline