Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2021, 07:14   #1223
shewa92
Kowal-Rebeliant
 
shewa92's Avatar
 
Reputacja: 1 shewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputację
Nie chciałem o tym pisać, ale...

Mam dużo prywatnych problemów ostatnio. Cześć z nich wynika z czasu, który poświęciłem na Lastinn, kosztem spraw ważniejszych.

Ostatnio po macoszemu traktuje wszystkie sesje, a z niektórych zrezygnowałem. W zasadzie została mi tylko ta i Inwazja. Z obu odejść nie chcę.

Z pozytywnych spraw: Wczoraj udało mi się wywalczyć niewielki awans w pracy. Nie będę mógł już robić tyłu nadgodzin, co robiłem, ale będą mi też dużo więcej płacić za te nadgodziny. Będę miał więcej czasu i znów będę mógł się bardziej zaangażować, nie poświęcając niczego w zamian.

Ostatnie tygodnie pokazały, że jednak daliśmy radę się dogadać (my-gracze). Chciałbym kontynuować przygodę, ale nie miałbym nic przeciwko małej przerwie, tak do połowy lutego, żeby poukładać sobie trochę sprawy w życiu prywatnym.

@Umbree
Wiem, jak życie prywatne potrafi dać w kość. Powodzenia ze wszystkim, z czym się obecnie zmagasz.


@Ayoze
Bardzo przepraszam za wszystkie zawalone terminy i generalnie za wszystko co złe. Po pierwszej rundzie przegrywam z życiem na punkty. Na szczęście są jeszcze kolejne. (mam nadzieję)

Podsumowanie:
Jestem na tak, ale potrzebuję krótkiej przerwy.
 

Ostatnio edytowane przez shewa92 : 28-01-2021 o 07:18.
shewa92 jest offline