Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2021, 08:18   #2557
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
Well... myślę Gobi że znalazłem rozwiązanie dla kwestii naszej działalności na Przełęczy. Teraz nam czas ruszyć do Karaku, zdać raport, a potem uradzić czy coś jeszcze mamy do zrobienia.
Obietnice Gustava i publiczne określenie nas neutralnymi niestety nie zwalnia nas ze służby w wojsku. Czeka nas więc pewnie powrót do Nuln i zdanie sprzętu... czy zwrócenie hajsu za niego i wypisanie się, by nas nie ścigano jako dezerterów.

pi0t... w razie czego pamiętaj że zdawałem relację z rozmowy z Wernickym Detlefowi oraz twojemu czarodziejowi, a więc wiesz o liście elektorki do Króla Alrika... co z tym zrobisz będzie zależało od ciebie.

EDIT

Hakon.
Oficjalnie Gustav rzekł że krasnoludy są neutralne, więc trzymając się tej linii Galeb nie poczuwa się do brania czegokolwiek z łupów... nawet za to że przemilczał parę ważnych spraw które mogłyby storpedować umowę. Tyle że wyglądałoby to jak łapówa, więc tym bardziej Runiarz nic nie weźmie.
A jeżeli Gustav chce spłacić dług to powinien zgarnąć coś wartościowego z wozów które mu przypadły i oddać natychmiast Detlefowi zamiast o tym mówić.
Imperialne wojsko raźno maszeruje - nie wiem czy jest czas na bieganie po zboczu wtę i wewtę.
 
Stalowy jest offline