Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2021, 08:30   #1101
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
W sumie szkoda, by było Wiesława trochę spartolił misje na własne życzenie nie mając cierpliwości do użerania się ze smarkaterią w sumie mu się nie dziwie ale próba dogadania się dopiero na wycieczce to zdecydowanie za późno. Ludzie w ogóle są niesamowicie skupienie na sobie swoim życiu wewnętrznym i problemach które projektują na innych niczym rzutniki na ścianę.
To nie Wiesław, a ja. Uznałem, że tak będzie ciekawiej i fair. To też była pozostałość po jednej z wersji, że Wiesław nie istniał przed wycieczką i ludzie z autobusu mieli masową iluzję (co nawet byłoby fajne, gdyby autobus spokojnie dojechał na miejsce, okazałoby się, że jest o jedną osobę więcej - ale jak wiemy autobus nie dojechał na miejsce).

Uznałem, że zabawniej będzie mieć jak najtrudniej da się. Niestety po tych awanturach w temacie komentarzy było widać, że granie fair i utrudnianie sobie nie jest w cenie i powinienem po prostu zmaksymalizować moc/zalety/sojuszników mojej postaci, bo i tak ludzie będą płakać, że trzeba mi to zabrać.
[...w raporcie te zdania umieszczę, które tu napisałem po czym wyciąłem...]

Fajniej byłoby, gdybym nieustannie wyrzucał te "10".

Cytat:
Napisał Ombrose Zobacz post
Foreshadowing?
To jest foreshadowing.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 29-01-2021 o 08:33.
Anonim jest offline