Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2021, 14:47   #2560
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Jeśli MG uzna, że Gustaw wziął i ma jakieś klejnoty czy coś to podczas rozmowy mu wręczy. Nawet z nawiązką beż zbytniego sprawdzania wartości (ale bez przesady diamentu za 1000 nie da )

A co do wozu myślałem, że po walkach są ranni khazadzi i lepiej byłoby ich przewieść na wozie i wtedy trochę łupów wcisnąć. O sam wóz nikt nie powinien mieć żadnych ale...
Może mieć coś przeciw temu imperialna armia która idzie na Posterunek. Jedyna droga do Karaku prowadzi przez... niższy posterunek, rozdroże i Khazid Nauk... pierwsze dwa miejsca to tam gdzie siedzą wissenlandczycy więc wiesz... trochę przypał szczególnie że przeciętny wisselandczyk myśli po całej tej wojnie że to wina krasnoludów że Wernicky ich napadł.

EDIT

Ale nie wiem teraz czy jak pchnąłem swoje plany w poście aż do odejścia iwszedł mi gdzieś w środku Gustav to ile mam czasu na zadziałanie z tym wszystkim?
Czy mam czas przekazać mu jakieś informacje?
Spróbuję coś wyrzeźbić w ramach tego.
 

Ostatnio edytowane przez Stalowy : 29-01-2021 o 18:59.
Stalowy jest offline