Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2021, 21:19   #1227
psionik
 
psionik's Avatar
 
Reputacja: 1 psionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputację
Ayoze, nie chciałbym, żeby to poszło w stronę porównywania się, ani zgadywania się kto co myśli, czego oczekuje. Nie sprzyja to szczerej rozmowie i mija się to kompletnie z prawdą.
Nie ma idealnych mistrzów gry, tak samo jak nie ma idealnych graczy. Sesje, które wspomniałeś też mają swoje wady, a to co napisałeś o Google docu potwierdzam z całą stanowczością, zawsze zaznaczam, że nie lubię sesji prowadzonych na docu.

Przechodząc do meritum tego, co uważam za istotne z Twojej wypowiedzi, to chciałbym jeszcze raz podkreślić, że nie mam pretensji do Ciebie. Co więcej mam duży szacunek do sposobu w jaki traktujesz swoich graczy i to, w jaki sposób mediujesz. Byliśmy pewni, że zrezygnujesz z RoWa na rzecz Strahda, po tym co nawywijaliśmy jako gracze.
Nie myśl, że skończyłem sesje tylko dla jakiegoś durnego wpisu do panelu, którego i tak nikt nie obchodzi. Chciałem dokończyć sesje, ponieważ podoba mi się sesja i to jak prowadzisz. Może to zabrzmi jak zaprzeczenie wcześniejszego posta, ale może to wynikać z tego, że nie napisałem tam explicite pozytywnych aspektów sesji. Napisałem jednak, że jest mi ciężko opuszczać sesję. Gdyby wszystko było źle, to bym się nie męczył, nie jestem masochistą

Było bardzo dużo dobrych momentów, tempo sesji było świetne, ale koniec końców ważąc na szali za i przeciw przez długi czas odpowiedź na pytanie ‚czy jest tak źle, że się mecze?’ odpowiedz była jednoznaczna: „nie! Nie wszystko jest idealnie, ale chce grać dalej”. Nawet po tym szturmowaniu wieży biłem się z myślami... Nie chce zostawiać niedopowiedzeń, ani krzywych akcji między nami, po prostu wierzę w szczerość ponad poklepywaniem się po ramieniu. Jesteś świetnym mg, ale ja po prostu oczekiwałem czegoś nieco innego.

Do soboty napiszę jeszcze ostatniego posta w sesji.
 
psionik jest offline