Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2021, 14:00   #1126
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ombrose Zobacz post
Szczerze mówiąc to nie wiem, czy to jest takie dobre wyjście. Po nieudanym drugim rytuale trzeba było wywrzaskiwać rytuały ochronne i zacząć uciekać. Myślałem, że Wiesław ruszy za Julią, która ma małą Aaliyę. Na początku nie był świadomy obecności niemowlaka, ale potem oczywiście mógł się obejrzeć i dowiedzieć się o małej. Myślałem, że będzie dążył do tego, aby uciec z dzieckiem do Stanów Zjednoczonych. Teraz to wygląda trochę tak, jak gdyby zależało mu tylko na Ali-dziewczynie, ale nie jako Ali-osobie, bo po zmianie jej formy stracił nią zainteresowanie.
Poza tym Aleksander powiedział mu, że na 1. piętrze znajduje się informacja, jak zniszczyć powiązanie ich duszy z Kartami.
Nawet jeśli Wiesław trafi do innego wymiaru El’Driahomy, to przecież znajdzie się poza obszarem Rowów i zacznie się dusić. To takie trochę spektakularne samobójstwo, ale jednak samobójstwo. To jest wręcz kalka tego, co prawie zrobił Arthur z Alanem, kiedy próbował spalić kartę Tarota XD
Karolina jest manifestacją mocy Wiesława. Jeśli Wiesław umrze, to umrze z nim jego moc, a więc też Karolina. Nie będzie można przejąć jej postaci.
I zostawić Aleksandra i Karolinę po drugiej stronie wyrwy?

I czemu miałby Wiesław ruszyć za Julią i skąd on miałby wiedzieć, że to dziecko to Aaliyah i że w ogóle ma jakikolwiek związek z Aaliyą? Zajmował się rytuałem, nie odwracał się od wyrwy i nawet nie spojrzał na Julię jak ta tam zbliżyła się. Z jego punktu widzenia "Ruska znalazła jakieś dziecko. Kogo to obchodzi?" Nie oglądał się i nic go nie obchodzili uczniowie wokół niego - tak jak napisałem jedyne na co zareagowałby to użycie wobec niego przemocy fizycznej.

Czemu miałby uciekać do USA skoro jeszcze nie wypełnił misji i nie wyciągnął Aleksandra? Nie zrealizował jeszcze misji, więc potrzebuje nadal otwartej wyrwy. Czemu z tym dzieckiem? Skoro szatan krąży w pobliżu to czemu to dziecko nie jest po prostu jakąś manifestacją szatana? Napisałeś w komentarzach, że to dziecko ma znaczenie dla Wiesława, ale Wiesław o tym nie wie - nawet specjalnie pytałem tutaj, czy Amanda i Wiesław o tym wiedzą i napisałeś, że nie.

W wymiarze El Driahomy jest powietrze i można tam się udusić? No Wiesław tego nie przewidział. Poza tym nie wie, że oddalając się od Rowów karta powoduje duszenie się. Może przyjąć, że to jakieś "pole siłowe", a wyrwa to możliwość ominięcia tego efektu.

Karolina z jego wspomnień jest cząstką duszy prawdziwej Karoliny, którą w tej kolejce światotworzyłem jako osoba znajdująca się po drugiej stronie wyrwy. Jak jesteś na nie to w porządku. Nie ma problemu.
Cytat:
Napisał Ombrose Zobacz post
wy ślizgacie się jak węgorze z naturalnych, najbardziej prawdopodobnych torów fabuły
W których momentach?
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 30-01-2021 o 14:08.
Anonim jest offline