Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2007, 15:26   #39
cahn
 
cahn's Avatar
 
Reputacja: 1 cahn jest na bardzo dobrej drodzecahn jest na bardzo dobrej drodzecahn jest na bardzo dobrej drodzecahn jest na bardzo dobrej drodzecahn jest na bardzo dobrej drodzecahn jest na bardzo dobrej drodzecahn jest na bardzo dobrej drodzecahn jest na bardzo dobrej drodzecahn jest na bardzo dobrej drodzecahn jest na bardzo dobrej drodze
scanner darkly. czy nowatorski ? wizualnie na pewno, ale w kwestii nowatorstwa to bardziej bym stawiał na animowany renaissance christiana volckmana, który osobiście polecam każdemu cyberfanowi. film jest z ubiegłego roku, co samo przez się mówi, że jednak uniwersum cyberpunkowe w filmie wciąż jest eksploatowane.

co do ekranizacji opowiadań dicka to moim zdaniem paycheck był marny, a next będzie żałosny - szczególnie, że w samym filmie, na podobieństwo minority report niewiele zostało z samego dicka, a o mista cage'u nie chce mi się nawet gadać.

by the way, jakieś dwa lata temu mocno rozgorzała wrzawa wokoło niedoszłej ekranizacji neuromancera, którą miał wziąć na bary chris cunningham znany z teledysków aphex twin, squarepusher'a, bjork czy choćby najbardziej znanej swojej pop produkcji, którą był frozen madonny. niestety (a może i stety) już na etapie konsultacji z gibsonem pomysł spalił na panewce i do ekranizacji nie doszło. może to i dobrze, bo już widziałem zestawy happy meal z case'm i molly.

niestety w chwili pisania powyższych słów znalazłem wiadomość, która zaniepokoiła mnie bardziej niż cunningham siłujący się z historią zaćpanego case'a

http://www.filmbox.pl/wiadomosci_show,1020.html

nic tylko błagać cunninghama o powrót
 
cahn jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem