Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2021, 10:34   #89
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
- Pewno inaczej będziesz gadał jak natkniesz się na koszmar z lasu, ale w porządku. Jak nagle zaczniesz unosić się w powietrzu, a później coś doczepi się twojego zada to przypomnij sobie me słowa, że próbowałem ostrzec, ale żeś nie słuchał. Jak nie wierzysz to spytaj imć medyka. - odchrząknął i przyznał zgodnie ze swoimi przekonaniami - Dobrze prawisz z tym brakiem przygotowania do zagłębiania się w podziemia, ale ja to tak postrzegam, że lepsza prawie pewność śmierci w podziemiach niż pewność zetknięcia się z koszmarem i losu gorszego niż śmierć na powierzchni. Ale tak jak mówiłem: ja to nie zamierzam rozdzielać się i tak jak wszyscy zadecydują tak pójdziemy. Tylko decydujcie się szybko, bo czas nas nagli. I niech ktoś spróbuje odczytać te znaki na posadzce, może one są jakimś znakiem ochronnym przed bestiami co nas gonią?
 
Anonim jest offline