Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2021, 10:59   #800
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Słysząc o sukcesach Wsylija Baron zaczął płakać ze szczęścia i dumy - Oh, dziękuje Panienko Serethys za te wspaniałe wieści! Mój wychowanek Wasyl został szlachcicem i nie daje sobie w kaszę dmuchać! Najwyższy czas żeby ktoś dał temu zgnuśniałemu zepsutemu dworowi w stolicy popalić! Są za bardzo, oderwani od rzeczywistości jeszcze raz bardzo Pani dziękuje za te wieści uczyniliście starca szczęśliwym - Rzekł cmokając powietrze wokół jej dwóch policzków.

Pomachał przepraszającym gestem wyciągnął spodnie od piżamy uciął kawałek prawej nogawki mieczem i przeciął ją żeby stanowiła coś na wzór chusty. Potem otarł oczy, i głośno wysmarkał nos zaraz usunął bród z chusty za pomocą kuglarstwa i schował ją do kieszeni.

- Już wszystko dobrze, wybaczcie starcowi chwilę słabości, moi drodzy. Bardzo wam dziękuje, za zgodę na odwiedzenie karczmy z chęcią pomogę w rozmowie z Panem Hrabią i Konstablami z obydwoma typami ludzi miałem kontakt w przeszłości prowadziłem nawet warsztaty śpiewu i tańca dla Konstabli nie byli zbyt odważni, ale potrafili tańczyć!
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 03-02-2021 o 11:04.
Brilchan jest offline