Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2021, 12:39   #59
Ulrich
 
Ulrich's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulrich nie jest za bardzo znany
Ostatnie przeżycia sprawiają, że się trochę ślamazarzę z niezbędnymi czynnościami, za co zgromadzonych przepraszam.

Sprawdzam stan pieczęci na dokumentach. W razie czego proszę o poprawienie jej samej. Zrzucam to na kwestię nie raz spotykanej drobiazgowości urzędników. I w sumie ważniejsza rzecz. Czy na dokumencie posiadam tytuł szlachecki. W razie czego raz jeszcze powołuje się na posiadane dokumenty, potwierdzające nazwisko i prawa spadkobiercy. Tutaj jestem ciekaw, jak ew. zareaguje nasz gospodarz. Cały czas odgrywam szczerego i dumnego swojego dziedzictwa von Krupse. Nutka odegranej mojej naiwności, będzie tutaj w sumie przydatna. Dobrze to zrobić w towarzystwie Lexy. Sama jej obecność może być formą presji na gospodarza.

Ralf wie co i jak. Wiec póki jesteśmy jeszcze razem, Lexę zapraszam w moje skromne progi (mam nadzieję, że nie za skromne).
- ... choć musisz mi wybaczyć, jeśli w pierwsze dni będzie trzeba w gospodzie zamieszkać. Jak słyszałaś, rodzina książęca lubuje się w gustownych meblach.
Ciekawe, ile mnie wyniesie zakup nowych.. verfluchte Scheiße!

Z samym Wallenbergiem się uprzejmie witam. Będę chciał go wypytać o obowiązki i przywileje miejskiego klerka. Staram się być gawędziarski i godny zaufania. A przynajmniej zacząć taki wizerunek budować.
 
Ulrich jest offline