Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2021, 14:41   #586
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Migmar instynktownie użył trąbki żeby ocalić porcelane swoim zagnianiem wiatru. Następnie spróbował stanąć pomiędzy Lee a Ikki.

- Panie Poruczniku Mistrzyni ma traumę z powodu krzywdy którą wyrządzliście jej rodzinie oraz innym Tkaczom. Ja sądzę że mieliście dobre intencje które zmieniły się w zło pod fałszywym przywodcom ale Mistrzyni jest przekonana że wciąż chcecie doprowadzić Plan waszej dawnej organizacji do skutku- Wyjaśnił.

- Jeżeli rzeczywiście, tak jak podejrzewam zaczęliście służyć społeczeństwu aby zmyć dawne plamy na honorze powinniście zacząć od przeproszenia Pierwszej Rodziny Nacji Wiatru- Zaproponował delikatnym tonem.

- Żałuje, że nie powiedzieliście mi że waszą pasją, w cywilu jest muzyka z chęcią wam pomogę bo Wiatry mi świadkiem że potrzebujecie pomocy- Dodał z uśmiechem.
 
Brilchan jest offline