Wątek: Mortal Kombat 2
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2021, 20:55   #65
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
- Byłem parę razy w Pozaświecie, zakładając że w ogóle w nim jesteśmy, ale raczej nie mogę robić za przewodnika - odpowiedział Fowler na zadane mu pytanie. - U Imperatora nigdy mnie dotąd nie przyjmowano i nie mogę powiedzieć bym tego żałował. W każdym razie to miejsce jest mi tak samo obce, jak wam.

Fowler wyprostował i zgiął kilka razy palce prawej dłoni, by sprawdzić jak będzie się czuł w czarnej rękawicy.

- "Jakiś shokanin" to dość kiepski trop, chyba że faktycznie był nim sam Goro. Ale tych mięśniaków chodzi trochę po świecie, o czym mogliście się przekonać na własnej skórze. Nie żeby stale nie próbowali zmienić tego stanu rzeczy. Moim zdaniem mamy dwa wyjścia. Albo snujemy się tu bez celu, licząc że cudem trafimy na jakiś trop, albo znajdujemy kapłana, czy innego cudaka, który potrafi otworzyć portale, zmuszamy go do otwarcia takiego i na własnym terenie możemy się rozmówić z pozostałymi co robić dalej. Chyba, że na poważnie rozważacie karierę w armii Shao Kahna.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline