Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2021, 00:41   #253
Lua Nova
 
Lua Nova's Avatar
 
Reputacja: 1 Lua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputację
27 Maius 816.M41, wysoka orbita Grace, mostek Błysku Cieni

Amelia wysłuchała obu oficerów uważnie. Następnie zwróciła się do Theodore.
- Dobra robota, panie Styrre. - Pochwaliła mężczyznę. Ona również była dumna z pracy załogi mostka. - Wszyscy Świetnie się spisali, tak trzymać. - Zwróciła się do pozostałych. - W pierwszej kolejności skierujemy się ku wykrytemu przez Mistrza Etherium obiektowi na orbicie. Proszę wykonać dokładne jego skany, kiedy tylko będzie to możliwe. Zgadzam się z panem Garlikiem, że to może być stacja orbitalna, której szukamy.

- Proszę nadal monitorować przestrzeń kosmiczną i powiadomić mnie natychmiast, jeżeli wykryjecie jakieś obiekty. Jak również jeżeli uda się rozszyfrować przekazy na planecie. Proszę również wysłać kopie wiadomości i raportów panu Barce i mnie. Jeżeli wykryjecie sygnały, że tubylcy odkryli naszą obecność, natychmiast dać mi znać. - Kontynuowała.

Tym razem zwróciła się już bezpośrednio do Nadsternika.
- Panie Garlik, ma pan jakieś bardziej szczegółowe dane, obiektów, które nas interesują na planecie? Czy w ich okolicy wykryto aktywność?
 
__________________
Nawet jeśliś czysty jak kryształ i odmawiasz modlitwę przed zaśnięciem, możesz stać sie likantropem, gdy lśni księżyc w pełni...

Ostatnio edytowane przez Lua Nova : 05-02-2021 o 00:44.
Lua Nova jest offline