Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2021, 00:02   #92
Jaśmin
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 1 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
Temacie powstań!
*Powstał*
Od kilku dni męczę Skyrim i jest to najbardziej jedwabista gra crpg w jaka grałem. A myślałem, że tak jak porzuciłem gry komputerowe kilkanaście lat temu, to już nie wrócę. Że niby wyrosłem. A przecież potrafiłem za szkolnych czasów siedzieć dziesięć godzin dziennie na Dungeon Hacku, Betrayal at Krondor czy Wizardry 7.
Ale nic to - Skyrim. Znów zaznaje pierwotnej radości rąbania bandytów toporem na sztuki, levelowania, grindowania i inne Anie. Odkrywam świat i gdzie nie pójdę cos mnie przyjemnie zaskakuje.
To jest mój pierwszy crpg gdzie npc nie stoją jak kołki czekając na Herosa mego i dając questy typu - "OP wielki wojowniku 20-go levelu! Proszę przynieś mi z mojego ogródka trzy marchewki dla mojej ukochanej chorej gęsi! Za 1 PD!" Owszem zdarzają sie proste questy, ale po Czarnym Głazie już zawsze będę czujny.
Jeszcze jedna z wielu rzeczy, która mi się podoba (animacja płynącej wody....) - Świat jest otwarty idziesz gdzie chcesz, ale łatwo wpaść na przeciwnika za mocnego dla siebie. Na 2-gim pozie doświadczenia wpadłem w górach na śnieżnego trolla. Dwa ciosy i heros do piachu, proszę wczytać grę, blablabla.
Przyjemnością samą w sobie jest czytanie w rozmaitych lokacjach ksiąg. Nawet jeśli nie wzrosną od tego umiejki to poznaje się świat, jego historię, różne ciekawostki.
Przy okazji, podziękowania i szacunek dla pewnego dziennikarza od gier na kompa, który zrobił bardzo sympatyczny przewodnik po Skyrim na YT i jego techniki walki 0 "Tarcza, szmato!".
Co prawda jestem dopiero na 5-tym levelu i zaczynam rozwijać postać, ale ostatnio zamiast spać wolę grać. Sen jest przereklamowany.
I jeszcze raz - "Tarcza, szmato!".

Pzdr dla kumatych

Jaśmin
 
__________________
Myśląc nigdy nie doszedłem do żadnych wniosków.
Ale to nie powód by nie myśleć.
Zdrajca, obciąć mu jajca! Tchórz, wsadzić mu nóż! Kiep, pałą przez łeb!
Hejt? Kijem przez grzbiet.
Jaśmin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem