Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2021, 16:28   #597
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- NO, CO?! To jedyny garnitur, jaki mam czy wy wiecie jak trudno jest wywabić krew z nieboskiego jedwabiu? A może mam wyciągać chusteczkę w środku walki? A zresztą moja chusta w butonierce to też niebieski jedwab - Narzekając nagiął wiatr wokół jednego z krzeseł usiadł na nim z podskokiem i zabrał z jednego ze stolików cudem ocalone ciastko z wiśniową marmoladą i bitą śmietaną.

- Czemu jeszcze walczymy? Okazało się, że porucznik Lee był drugim po Amonie Równistą Mistrzyni Ikki w wyniku urazu psychicznego doświadczonego w dzieciństwie zaatakowała Lee, ten się bronił a potem dostał z jakiegoś urządzenia elektrycznego pewnie jakiegoś paralizatora? Ja wiem atak na policjanta ale mam nadzieje że Pan Lee będzie miał na tyle godności żeby nie wnosić skargi będąc po cywilnemu oraz z wyniku na dawne zawinienia - Powiedział następnie ugryzł resztkę ciastka spokojnie przeżuł i przełknął.

- Wszyscy walczący powinni zostać puszczeni a Pani Sato powinna zapłacić za szkody, bo proszę wybaczyć, ale bez waszej maszyny, której użyłyście zapewne w dobrej wierze szkody byłby minimalne. Czy możemy już iść do waszej chlebodawczyni? Bo jak sądzę po to tu jesteście? Skoro już zepsułyście mi uroczą randkę to równie dobrze mogę stawić się przed waszą szefową, bo jestem jej winny przysługę w końcu pomogła mi w potrzebie -

Znalazł filiżankę z łykiem kawy upił, ale skrzywił się potwornie - Tak jak sądziłem nawet droga mi nie smakuje, cóż, mam wystarczająco dużo goryczy w życiu. Skarbie Inkarnowany to naprawdę fajny pseudonim sceniczny musisz mi kiedyś pokazać te swoje zabawki gdzie ty dałeś radę upchnąć miotacz ognia i pierunów w tym stroju? Masz naprawdę wielki talent sceniczny i prezencje - Pochwalił.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 08-02-2021 o 16:30.
Brilchan jest offline