Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2021, 09:18   #142
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Spoon pewny siebie podszedł do zamka. Najpierw sprawdził czy drzwi są otwarte i lekko na nie naparł. Nic się nie stało. Pochylił się, żeby zobaczyć zamek. Cóż, technologia poszła do przodu od czasu gdy zasnął, ale zamek powinien działać tak samo. Musiały być jakieś zapadki, trzeba je było tylko czymś odpowiednio podnieść, żeby móc obrócić mechanizm.

Spoon nie miał do tego odpowiednich narzędzi i nie pomogła ani klamra od jego paska, ani spinka pożyczona od Cath.

Yusuf postanowił go upomnieć. Z pewną satysfakcją obserwował niepowodzenie miłośnika motoryzacji. Sam skupił się na tym, czego nie widać. Nie było nigdzie kamer, które stały się przekleństwem nowego świata.

Cóż więc ich obserwowało? Nie wiedział. Pamiętał jednak dobrze, że Nosferatu który nie chce być zobaczony, nie pozwoli się zobaczyć. Oni potrafili dosłownie rozpływać się w powietrzu. A jedno co zauważył Yusuf to mała szara mysz, która przemknęła korytarzem.

Po chwili jakby z jednej ze ścian dobiegł głos:

- Widzę was. Pomówmy o waszych pragnieniach.

Nagle otworzyły się drzwi do pomieszczenia obok.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline