Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2021, 10:39   #2006
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Podoba mi się to ożywienie.

Mój kolejny post będzie krótki (albo będzie tylko informacją w komentarzach) na temat tego jak mija kolejna godzina egzorcyzmów Annie.

Wampir opętany przez demona po egzorcyzmach będzie wampirem.

Teresa 2 dni temu była człowiekiem, więc nawet gdy pozostanie wampirem, to wedle wiedzy Inkwizycji jest dużo słabszym wampirem niż ktokolwiek inny, kto dotąd pojawił się na arenie. Jeśli złożycie sobie fakt, że jej mentalne statystyki i moce nastawiające Was przeciw sobie pochodziły od Demona, a jej cielesna powłoka została powalona nogą od krzesła, to dojdzie do Was, że nie jest wielkim zagrożeniem. Z drugiej strony nie kontroluje się, więc może kogoś zabić, albo stworzyć więcej wampirów.

Może starym dobrym polskim zwyczajem obciąć jej głowę, położyć na klatce piersiowej, a ciało zanieść pod katedrę, żeby czekało do świtu? Wasz wybór. Dobry moment na to, żeby to omówić. Jak i wprowadzić wilkołaki jako sojuszników (potencjalnych), bo Franka nie miała okazji podzielić się z inkwizycją swoimi obserwacjami.

Witold Magiem? hmm... ciekawe, ciekawe. Spalimy go na stosie?

Walter wilkołakiem... hmm... ja nic nie sugeruję... ale może czas zacząć zbierać chrust?

Oczywiście Wasza decyzja.

Podsumuję fakty:

Wszyscy zostajecie w burdelu przy rytuale egzorcyzmu Teresy. Na ile partycypujecie w tym rytuale (poza Anną, która poświęca mu całość swojej uwagi)?

No i pamiętacie, że "katedralny" powiedział, że wystarczy jej ciało wrzucić do kręgu, a potem... lustereczko powiedz przecie, czyjego demona rozerwało w tym materialnym świecie?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 10-02-2021 o 10:43.
Mi Raaz jest offline