Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2021, 20:22   #262
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Chłopak wytrzeszczył w przerażeniu oczy. Spojrzał na swoją dłoń, potem znów na Maxa. Rzucił się szybko w jego kierunku.

- Nienienienienienienie, co ja zrobiłem? - mówił, nie wiadomo czy bardziej do siebie, czy do Sullivana. - Stary... Stary, słyszysz mnie?

Spróbował ucisnąć ranę, widział coś takiego na jakimś filmie, chociaż nie miał pojęcia, czy robi to jak należy. Boże, co on najlepszego narobił? I co powinien zrobić teraz? Franko! Może Franko będzie wiedział?

- Pomocy! Doktorek jest ranny, potrzebuję pomocy! - wrzasnął w panice do komunikatora. - Patrz na mnie - zwrócił się do Maxa. - Nie waż mi się umierać. Słuchaj mego głosu. Zostań ze mną, kapujesz? Szybko! - ostatnie słowo znów skierował do komunikatora, a jednocześnie cały czas starał się uciskać ranę.

Przecież Max nie może umrzeć!

Fuks na utrzymywanie Maxa przy życiu




- Niestety, nie mogę tego zrobić - odpowiedział Sierżant, odrzucając, wciąż trzymane w dłoni, kawałki Colta i MP5. Obrzyn spoczywał bezpiecznie w kaburze przy udzie, choć policjant, analizując sytuację, uznał, że i tak nie zdąży po niego sięgnąć. Nie dysponował niczym, czego mógłby użyć przeciwko stojącej przed nim istocie. A mimo to powiedział: - Obawiam się, że jesteś podejrzany o wielokrotne zabójstwo, w związku z czym muszę cię aresztować. Istnieje jednak podejrzenie, że mogłeś tego dokonać w samoobronie, dlatego dla własnego dobra, nie pogarszaj swojej sytuacji i poddaj się dobrowolnie. Aha i nie jestem oficerem. Jestem Sierżantem.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col


Ostatnio edytowane przez Col Frost : 11-02-2021 o 21:00.
Col Frost jest offline