Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2021, 23:20   #256
Lua Nova
 
Lua Nova's Avatar
 
Reputacja: 1 Lua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputację
27 Martius 816.M41, okolice wysokiej orbity Grace

Pierwsza wpatrywałą się w odczyty, marszcząc brwi. W końcu podniosła wzrok znad pulpitu i skinęła głową Luciusowi.
- Zgadzam się, że to może być pułapka. Może być to też okazja do zdobycia profitu dla rodu Corax i Lady Winter. Dlatego też zbadamy ten statek. Zachowując ostrożność. Pełna gotowość bojowa, tarcze utrzymywać na bieżącej mocy. - Zakomenderowała. - Kontynuować skanowanie obiektu.

Następnie wysłała wiadomość do Ramireza.
- Techminencjo, jest mi pan potrzebny na mostku, wykryliśmy na orbicie statek transportowy, wysyłam panu szczegółowe informacje, proszę się z nimi zapoznać w drodze na mostek. - Podobne wiadomości wysłała pozostałym członkom koterii: Bel, Christo oraz Visscherowi i Hirosiusowi.

Na końcu połączyła się ze swoim adiutantem, Sevestonem Driakosem, któremu również w skrócie nakreśliła bieżącą sytuację.
- Postaw w gotowości trzy oddziały, mają być gotowe do rekonesansu. Czekać na moje dalsze polecenia.
 
__________________
Nawet jeśliś czysty jak kryształ i odmawiasz modlitwę przed zaśnięciem, możesz stać sie likantropem, gdy lśni księżyc w pełni...

Ostatnio edytowane przez Lua Nova : 11-02-2021 o 23:28.
Lua Nova jest offline