Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2021, 08:51   #254
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
napisałem na gdocu, ale tu w punktach:

Rozpoznanie walką: wysyłamy murder servitory, ale one jezeli chodzi o sterowanie mają 3 opcje: zniszcz, zabij, wróć do bazy. Nie można nimi "zrobić rozpoznania"

Rozpoznaie o jakim mówisz z 3 oddziałami jest spoko. Dużo bardziej kontrolowane. Do oddziałów dołożyć po Eklezjarsze, Techkapłanie i Astropacie, żeby nas nie zaskoczyły rzeczy, które na statku moga być.

Co do wahadłowców to mamy:
3x nieuzbrojone Bakka Pattern Arvus Lighter. Każdy mieści do 12 pasażerów i ma 1 pilota. (brak uzbrojenia!)

1 przebudowany Aquila Lander (w wersji do transportu VIP), przewidziany na transport 1 osobistości i 6 osób z ochrony. Do tego pilot.

Perełka naszej "floty" to Guncutter, o którym powinniśmy myśleć trochę jak o Milenium Falcon z Gwiezdnych Wojen. To statek do normalnych podróży kosmicznych, nie ma tylko napędu osnowy. Porusza się z połową prędkości błysku. Załogę stanowi pilot i drugi pilot, artylerzysta i wizjoner silnika. Statek ma kwatery mieszkalne umożlwiające wielotygodniowe podróże między planetami. Dla 6 osób. Jednak na krótkie dystanse może zabrać do 30 pasażerów.

Ramirez w Lekkim pancerzu wspomaganym nie jest traktowany jako Hulking, więc zajmuje normalnie jedno miejsce.

Servitory też nie mają rozmiaru Hulking.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline