Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2021, 14:19   #81
Aiko
 
Aiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Aiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputację
Miami; Downtown; siedziba Kultu Zaginionego Miasta

Roxy patrzyła jak jeszcze James i Sam podchodzą do tego łóżka i oglądają swoje zdobycze. Gong obwieszczający przerwę przyjęła z wielką ulgą. Chciała pogadać z Ritą i Jamesem ale wtedy podeszła do niej Samantha.

- Ojej ale wy pięknie mówiliście. Ja to chyba tak nie potrafię. A jestem tu dłużej od was. - Głos Sam pełen był niepokojącego zachwytu. Roxy nachyliła się nieco do współlokatorki o odezwała się cicho. - Przyznaje, że inspirowałam się nieco Sabateą.

Uśmiechnęła się życzliwie do dziewczyny i ruszyła wraz z nią w kierunku stołówki.
- Ja.. wylosowałam jakieś zdjęcie. Było na nim kilku ludzi w strojach laboratoryjnych. - Roxy opisała zdjęcie pomijając temat napisów i swoich domysłów co do ich pełnego znaczenia. - A ty co wylosowałaś?

- Hm… nie kojarzę takiego miejsca w mieście albo okolicy. Nie widziałam tu nigdy jakichś piramid albo laboratoriów.
- Jej twarz była wyraźnie zamyślona gdy analizowała opis lekarki. Ta poklepała ją delikatnie w ramię.

- Nie ważne. Chyba tylko arcywielebny wie o co w tym zdjęciu dokładnie chodzi. - Uśmiechnęła się pocieszająco. - A co tobie pokazano?

- O tak! Jakieś dziwne urządzenie.
- Dziewczyna opisała je Roxy i ta po tym co zobaczyła w swoim zdjęciu była niemal pewna, że ustrojstwo które znalazła Sammy było czujnikiem promieniowania.


Potem lekarce pozostało tylko znaleźć chwilę i miejsce by na spokojnie porozmawiać z Jamesem i Ritą. Skorzystała z okazji, że Sammy zagadała się z kimś innym, a ludzie zaczęli rozchodzić się by załatwić różne potrzeby przed kolejną częścią święta.

- Hej. Co wylosowaliście? - Spytała widząc, że mają chwilę dla siebie. - Ja wylosowałam zdjęcie. Było na nim kilku doktorków w laboratorium, ale co ciekawsze był też napis. ...dowa, ...ncja, ...gii, ...owej, ...ium 18. Wydaje mi się, że może to znaczyć Narodowa lub Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej. Laboratorium 18-te. - Jej głos był ledwo słyszalnym szeptem. - Miałoby to sens, bo Sammy wyciągnęła urządzenie podobne do licznika Geigera.
 
Aiko jest offline