Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2021, 02:24   #1263
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Kolejka jedenasta

Jacek: dok ten, co wcześniej
Rzut na Ciało (spożycie Czerwia): obroniony.
Rzut na psychikę (walka z Czerwiem o władzę nad ciałem): rzut przegrany - jedna krytyczna rana psychiczna (czyli taka, której nie można usunąć i będzie na zawsze).
Jeśli obronisz rzut w następnej kolejce, to zyskujesz pełną władzę nad ciałem. Do tej pory odgrywaj tak, że pół na pół ty i Czerw wykonujecie ruchy.
Poza tym twój bonus wzrasta z Ciało 2 do Ciała 3: co znaczą, że jesteś wirtualnie niezniszczalny, a na pewno nie zwykłymi metodami. Twoja psychika może nadal być narażona na atak.
(w sumie wyszło dokładne przeciwieństwo bonusu, jaki miał Wiesław )

Alan: dok ten, co wcześniej
Słyszysz wrzaski ludzi, ale są jakby daleko i siedzicie tak, że nie widzicie nic, prócz najbliższego domku. Nie widzicie też Amandy, jest po drugiej stronie domku.

Amanda: dok ten, co wcześniej
Sytuacja chyba jasna.
Rzut na Umysł (El'Driahoma): obroniony.
Rzut na Ciało (atak potwora): obroniony

Łukasz, Maja: dok ten, co wcześniej.
Dałem Łukaszowi zaczarowany rysunek. Z tego co pamiętam, on narysował to na serio przed wycieczką, ale nie szukałem tego w tekście, tylko uznałem, że nawet jak nie ma opisanego, to i tak niech będzie, że narysował. Ale wydaje mi się, że na serio narysował. W każdym razie wątek do eksploracji
Reszta jasna.
Rzut na Umysł (Łukasz): porażka - przeraziła się mieszanka zmiażdżenia człowiekowi nogi, to że z twoim rysunkiem stało się coś strasznego i ta nagła Marta wyskakująca z Jaskółki
Rzut na Umysł (Maja): obroniony

Adam: dok ten, co wcześniej.
Nie wiem, czy jasno to wszystko opisałem, ale można dopytać w dialogu
Rzut na Ciało (Feliks cię zostawił i tłuczesz się po karetce): obroniony
Rzut na Umysł (myślę, że nie trzeba wyjaśniać ): obroniony
 
Ombrose jest offline