Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2021, 13:03   #378
Ayoze
 
Ayoze's Avatar
 
Reputacja: 1 Ayoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputację
Nadya uśmiechnęła się lekko na wasze słowa. Było to o tyle dziwne, że kobieta rzadko wyrażała emocje.
- Dziękuję wam, przyjaciele. Bo tak mogę was z pewnością nazwać. Pieniądze przydadzą się w Waldsby, tak samo jak i opieka Akiala. Na pewno wioska będzie czuć się bezpieczniej. Jeśli Vassiliovna została wezwana przez Elvannę, nie wróci tutaj tak szybko. A jeśli moja zemsta ma się całkowicie dokonać, muszę wybrać się do Whitethrone. Będziecie mi towarzyszyć? Dopóki nie zamknę tej sprawy, nie da mi to spokoju… Chcę to zrobić dla Thory - powiedziała. - Dzieci zostaną z Kashką, a skoro Akial będzie w pobliżu, mogę być pewna, że nic im się nie stanie. Tak samo, jak wiosce.

Ulfenka nie czekała na waszą zgodę, po prostu zadeklarowała, co zrobi dalej. Wy w sumie i tak musieliście udać się na poszukiwanie Chaty Na Kurzej Nóżce oraz Baby Jagi, więc dalsza, wspólna podróż z Nadyą była naturalną koleją rzeczy. Teraz jednak musieliście odpocząć, napełnić brzuchy i przygotować się do dalszej drogi. Zamierzaliście zostać w wieży jakiś czas, by sprawdzić każdy jej zakamarek i przede wszystkim dać sobie czas na zregenerowanie sił. Trzeba było się też zastanowić, co zrobić z Jairess. Czy pozwolić jej tutaj mieszkać, czy może poprosić, by opuściła wieżę? Na to jednak przyjdzie czas. Tak samo, jak i na pożegnanie się z Akialem, który postanowił zostać w Waldsby. Z pewnością będzie brakowało umiejętności Kotoczłeka w dalszej podróży, ale serca podpowiadały wam, że dacie sobie radę.

Zamknęliście portale mające sprowadzić na Golarion nową epokę lodowcową i pokrzyżowaliście plany królowej Irrisen. Gdy się o tym dowie, na pewno wpadnie w furię i będzie chciała się zemścić, ale na razie o tym nie myśleliście. Dobrze się spisaliście i tylko to się liczyło. Przed wami rysowały się kolejne przygody wiążące się z obietnicą daną Czarnej Północy, teraz jednak mogliście cieszyć się zasłużonym odpoczynkiem.

 
Ayoze jest offline