Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2021, 13:07   #1230
Ayoze
 
Ayoze's Avatar
 
Reputacja: 1 Ayoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputację
No i w końcu udało się napisać zakończenie. Nie jest to nic wybitnego, ale spina nam całą przygodę Jeśli będzie chęć, za jakiś czas, gdy odpoczniemy, ruszymy z drugą częścią.

Tymczasem dziękuję Wam za te ponad pół roku gry - ja naprawdę dobrze się z Wami tutaj bawiłem i mam nadzieję, że pomimo tego, że niektóre rzeczy nie zagrały, było za mało wyzwań, potem wyszło pewne zmęczenie materiału etc. Wy również będziecie dobrze wspominać tę sesję.

Shewa, proszę o przeniesienie wątka z przygodą do archiwum i dopisanie jej do profili wszystkim graczom. Umbree na końcu już nie grała, ale uczestniczyła w 99% przygody, więc jej też się wpis należy.

Za chwilę rozdam też reputki (tym, którym mogę, a tym, którym nie, dam w późniejszym czasie), dziękuję raz jeszcze za udział w tej przygodzie i do zobaczenia w innych projektach

Pozdrawiam serdecznie!
 
Ayoze jest offline