Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2021, 13:45   #599
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Daichi miał chęć podrapać się po głowie. Znaczy się, że ta osoba w mechu to jakaś Kuni i jest po stronie pani Asami? Lee miał mieć zatargi z rodziną Ikki? I był drugim po Amonie Równista? Znaczy się, że dawna i bolesna miłość Porucznik Lee, to sam Amon?! (No o boleśniej zakońcozny związek chyba było trudno...)

Hitomi zaś jest taką psychopatką, że pije sobie tutaj kawunie jakby nigdy nic? To było najmniej dziwne. Żałował tylko, że coś tej smarkuli nie przypieprzyło. I że nie wyszło nic po za słowami aspiranta Kaburagiego przeciwko Hitomi Chin. To za mało, żeby mała psychopatka poszła siedzieć.

W sumie założenie zbroi było niepotrzebne skoro Satou z Migmarem zajęli się sprawą. Chociaż z drugiej strony - może nadal jest szansa, że ten Dziwny Dzieciak nie zobaczył twarzy Daichiego? Im dłużej jej nie zobaczy tym większa szansa na łut szczęścia, że nie rozpozna w nim policjanta z nocy koncertu. Może jeszcze uda się wyjść bez rozwalenia przykrywki Migmara, ofiar i rozwałki lokalu.
- Moją randkę też zepsuliście - oswiadczył Daichi celując palcem po pozostałych na sali. - Spłatę lokalu zostawiam wam. Ja też chcę pogadać z Waszą Chlebodawczynią za poniesione szkody -przybrał ton "Wielce Urażonego Konsumenta. Przybrał bardziej przymilny ton mówiąc do Zolta. - No i dobra Tkam Ziemię, czy to problem?
-Nie.
-A pójdziesz ze mną omówić koszty?
-Tak


Zbroi nadal nie zdejmował. Wkurzony konsument, który Tka Ziemię chyba może sobie na to pozwolić bez wzbudzania podejrzeń?
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 14-02-2021 o 13:56.
Guren jest offline