Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2021, 21:04   #343
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
- A my co robimy?

- Robimy swoje - odparł tajemniczo Woods-Funes. - Zresztą co innego nam pozostaje? - spytał, nie wiadomo czy Belga, czy samego siebie.

Pociągnął rannego w stronę sierżanta żandarmerii, który wciąż dyskutował z kolejarzami. Poklepał tamtego w ramię i poprosił żeby odeszli na bok.

- Kolego, mam prośbę - zaczął. - Byłem tu z dwoma innymi żandarmami, ale musieliśmy się rozdzielić i teraz nie wiem czy zdążą na ten pociąg, zwłaszcza że nie wiedzą o której odchodzi. A moje rozkazy wymagają ode mnie, bym nim pojechał. Gdyby kolega mógł przekazać im wiadomość, oczywiście tylko w wypadku, gdyby faktycznie nie udało im się zdążyć. Niech kolega im powie, że razem z Belgiem ruszyłem do Paryża, to wszystko. Nazywam się de Funes. Trudno wam będzie tych żandarmów przegapić, to kobiety. Jedna w naszym, jedna w angielskim mundurze. To jak, mogę na was liczyć?

Po rozmowie Woods zabrał kaprala do najbliższego wagonu, do którego z trudem się wcisnęli.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline