Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2021, 17:44   #63
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Przy okazji wrzutki swojego nowego posta pomyślałem, że napomknę tutaj w komentarzach o czymś być może ważnym dla reszty graczy. Chciałbym mianowicie uprzedzić Was zawczasu o tym, że mój bohater może się zachowywać czasami w sposób irracjonalny z punktu widzenia gracza. Kethrys to katanicki fundamentalista, wyznawca Katana Najwyższego oraz ideologii uruków jako rasy panów. To dlatego postać tana Ingdanu jest dla niego taka ważna z punktu widzenia światopoglądowego - a nie Mike jako ubóstwiany współgracz, żeby nie było żadnych nieporozumień

Stąd też na przykład najnowszy wpis, gdzie mieszaniec skoncentruje całą swoją uwagę na bezpieczeństwie uruka, a nie zagadce zielonych węży pod wozem, które jako gracz najchętniej poddałbym natychmiastowej wiwisekcji, ale które dla Kethrysa mają w tym momencie znaczenie trzeciorzędne.

Przykładam sporą wagę do wczuwania się w postać, którą kreuję, stąd właśnie taki styl gry - i dlatego sądziłem, że warto o tym zawczasu napomknąć. A teraz rżnijmy te uszy!
 
Ketharian jest offline