Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2021, 19:12   #600
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Aiko
Aiko usiłowała zrobić coś z tym duchami, lecz jedyna odpowiedź jaką dostała były śmiechy, a potem duchy en masse rzuciły się na nią gryząc i szarpiąc. Usiłowała się bronić ścianą wody, ale duchy nie zwracały na to uwag. Enkh wyciągnęła ostry farmerski nóż i zadała się serię ciosów. Odpowiedzią był tylko śmiech. Wtedy Aibo zaczęła śpiewać, pięknie i cudownie pomyślałaby Aiko, gdyby nie to, że walczyłaby o niezjedzenie. Kilka stworków zaczęło się gibać i rozpadł się
Doktor Szept rzekła
- Uwolnijcie mnie, pomogę…
W kawiarniu
- Miły mój Migmareczusiu – rzekł, a Hitomi coś zapisała w notatniku – Skoro tak mnie lubisz, to zrobisz coś dla mnie? – i cisnął Błyskawicę w mecha. Wstrząsnęło nim i zaczął dymić.
- O kurwa, gdzie palnęłam gaśnicę? – zawołała Kuni
- Obezwładnij ikki, potrzebna mi jako nauczyciel – rzekł jadowicie, a wtedy weszła Asami w zbroi, cała na czarno i cisnęła Shrukeny, raniąc Chłopaka w policzek. Jego oczy zabłysły purpurowo.
- Migmarze, on tka DWA Żywioły. To Wrednyvarar! – powiało chłodem znad bezkresny lodowych pustkowi.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline