Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2021, 20:00   #601
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Wery, co takiego? Po co go atakujesz? Nikt nie może tkać dwóch żywiołów oprócz twojej partnerki! I nie niszcz mu twarzy! Przecież od razu widać, że to artysta sprytnie poukrywał jakieś urządzenia od pierunów i ognia - Zdenerwowany Migmar wstał z krzesła i kopną je pod ścianę wzmacniając kopniaka tkaniem.

- Miły mój Inkarnowany, jeżeli potrzebujesz kogoś, kto cię nauczy tkać powietrza proponuje siebie. Wiem, że na to nie wyglądam, ale gdyby Meelo nie był takim ograniczonym chujem miałbym moje tatuaże mistrzowskie LATA temu! Na pewno nie zamierzam nikogo porywać ani do niczego zmuszać! Sam byłem więźniem przez większość mojego życia. Jesteś ogromnie pociągający, ale mam swoje zasady! Nie postawiłeś mi nawet herbaty a chcesz żebym porywał dla ciebie ludzi!? Moją randkę?! Miły mój wybacz, ale wymagasz za dużo gdybyś chciał porwać Meelo to moooże bym ci pomógł... Ale ja cię mogę nauczyć wszystkiego, co chciałbyś wiedzieć o tkaniu wiatru pokazać ci techniki, których nikt oprócz mnie nie zna! Najwyższy czas żeby ktoś mnie zaczął doceniać wszyscy tylko wiecznie gadają o pierwszej rodzinie nacji wiatru tak jakby inni przedstawiciele odrodzonej Nacji nic nie znaczyli! DOŚĆ! - Dorjee był wyraźnie wzburzony emocjonalnie gestem dłoni przewrócił cały rząd stolików.

- A ty, co chcesz Asami?! OK pomogłaś mi jestem ci winny przysługę, ale nie przesadzajmy! Zrobiłaś to, co powinien zrobić każdy uczciwy obywatel dla bezpieczeństwa publicznego! Myślisz, że bycie częścią drugiej drużyny Awatar daje ci prawo zachowywać się jak suka?! A może sądzisz, że jesteś lepsza od innych, bo masz status społeczny i pieniądze? A może twój wrodzony geniusz? Albo fakty, że jesteś partnerką życiową Korry?! - Wymieniał gestykulując i nieświadomie tkając podmuchy powietrza, które tłukły naczynia i wywracały stoliki.

- Wiesz, co Asami? Mam was wszystkich dość! Przez całe życie byłem pod butem ludzi takich jak ty! Sądzicie, że jesteście lepsi od innych, bo byliście blisko Awatar, bo mieliście więcej szczęścia w życiu! Skoro Awatar ma być symbolem Równowagi, czemu pozwoliła swoim znajomym tak spierdolić naród wiatru?! A ty sądzisz, że jesteś lepsza? Lepiej przypomnij sobie, co Czerwony Lotos zrobił z Cesarzową Ziemi, bo jeżeli nie nabierzesz skromności możesz skończyć w podobny sposób! Jakim prawem zniszczyłaś moją randkę?! Jakim prawem atakujesz człowieka, który mi pomógł?! Czemu niszczysz ten lokal?! Czerwony Lotos i Równiści przesadzali, ale mieli trochę racji Raava reklamuje się, jako siła równowagi, ale zbyt dużo światła może oślepić! Patrząc na błędy awatarów zaczynam dochodzić do wniosku, że za dużo mocy zostało dane śmiertelnym, którzy sobie z nią nie radzą! - Gdyby nie mocne płuca i tkanie wiatru pewnie zdarłby sobie gardło.

- Mgielna Straż miała, co do ciebie racje o wielka Pani Satomi jesteś taka sama, jak Meelo kolejna osoba o wysokiej pozycji społecznej, która sądzi, że wszystko jej wolno, bo nikt z małych ludzików dawno się jej nie postawił!- Przeniósł wzrok na chłopaka z Republic City.

- Chcesz wyskoczyć na miasto i przyjąć moją ofertę czy okażesz się kolejnym bogatym patafianem "Miły Mój" Inkarnowusiu?- Spytał.

Jeżeli uzyska odpowiedź twierdzącą spróbuje z nim stąd uciec, jeżeli ZNÓW nie zostanie doceniony to po prostu stąd wyjdzie. Z Satomi już pewnie spalił wszystkie mosty.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 15-02-2021 o 22:49.
Brilchan jest offline