Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2021, 10:08   #265
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- BLOODY HELL! Dzięki znów uratowałeś mi dupę - Powiedział do osoby znanej, jako Nie - Boogy gdy tylko odzyskał oddech - Da się ją transportować? Mogę ją uspokoić moją muzyką, ale to chwilę zajmie a raczej nie mamy czasu - Zaczynał naprawdę wątpić czy podjął dobrą decyzje ratując jej życie w ten sposób.

Podbiegł do ciała Doktorka i kopnął je z całej siły - Wygląda na to, że odkryłem kolejny sposób na uruchomienie autodestrukcji - Powiedział wyciągając odłamek z podeszwy i schował go z powrotem do kieszeni wtedy zauważył dziewczynę.

- Hejka! Sorry wiem, że to wszystko jest straszne i optyka nie wygląda zbyt dobrze, ale my jesteśmy tymi dobrymi zresztą pewnie wiesz, bo te dziadersy pewnie robiły eksperymenty na tobie? Zaraz się stąd wycofamy i weźmiemy cię ze sobą nic się nie martw... Po prostu sytuacja jest trochę napięta... Ale będziesz mogła się pochwalić YTberowi Rickiemu, że herosi cię uratowali - Próbował uspokoić dziewczynę stosując swój najbardziej uroczy uśmiech, który sprawiał, że zwykle kobiety miały kisiel w majtkach a wszyscy homo chcieli stawiać mu piwo.

Oczywiście, efekt był pogorszony przez okoliczności miał zakrwawione łapy właśnie skończył torturować faceta - Słuchaj potrzebuje żebyś zatkała sobie uszy w wyniku tych eksperymentów potrafię uspokajać ludzi, ale jeżeli ci zrobili procedurę to może ci zaszkodzić. Jej zrobili, co innego i potrzebuje ją uspokoić, bo inaczej nas pozabija - Wyjaśnił.

- Czy będziesz mógł ją przytrzymać jak będę grać? Potrzebujemy sojuszniczki a nie wściekłego zwierzaka w ludzkiej skórze z super siłą. Wiem ze nie mamy czasu, ale nie widzę lepszej opcji, jeżeli ty widzisz to się dostosuje - Powiedział do Boogiego.

Jeżeli bezimienny bliźniak Franko wyrazi zgodę Duncan podniesie przeklętą chińską zabawkową gitarkę i zagra dla Tae jej ulubioną piosenkę klasyk Plastic Love Mariya Takeuchi. Grali wersje przetłumaczoną na angielski, jako zespół nawet zatańczy układ taneczny, który ułożyła dla nich koleżanka.

Choć instrument był koszmarny i próbował skrócić występ do minimum potrzebnego na aktywacje mocy nadrobił to uczuciem włożonym w śpiew naprawdę zależało mu na przyjaciółce chciał jej przypomnieć, że jest człowiekiem i uspokoić jej umysł.

Nie czuł się winny zrobił, co mógł żeby im pomóc nikt nie mógł przewidzieć takiego rozwoju sytuacji, ale wiedział, że nie może pozwolić jej umrzeć i że musi wyleczyć jej skołatane nerwy!

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=T4pdVgHnew4[/MEDIA]

Jeżeli można to rzut na przekonywanie dziewczyny.
Jeżeli Nie Boogy nie poda lepszego rozwiązania to spróbuje użyć mocy na Tae tak jak opisane jeżeli przy okazji Himmlerowi uruchomi się autodestrukcja tym lepiej:P

 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 17-02-2021 o 10:11.
Brilchan jest offline