Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2021, 10:26   #2010
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Jakieś działania, coś? Bo Anna jest tak jakby wyłączona angażując się w egzorcyzmy. Więc ta kolejka praktycznie 100% Twoja Dru i Twoja Icarus. Nadal wyniesienie jej do piwnic katedry przed lustro jest opcją. Załadujecie ciało na wóz, a Anna z różańcem może maszerować za Wami.

Bardzo złym pomysłem jest odciąganie Anny od samego egzorcyzmu, bo po tym Botchu za chwile się okaże, że Demon znajdzie nowego nosiciela (jeśli uda jej się powtórzyć botch na 12 kościach).
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline