Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2021, 19:34   #605
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Gdyby Migmar myślał w tej chwili logicznie może zrozumiałby, co tu się dzieje i poczuł strach. Jednak to, co działo się obecnie w głowie Dorjee było najdalszą rzeczą od logiki, Prawe oko zaczęło mu zezować w nerwowym tiku zrobił się ceglano - czerwony a na czole wystąpiła żyłka złości.

Szeroki szaleńczy uśmiech odsłonił białka jego zębów, gdy odezwał się głos ociekał fałszywą słodyczą - Wiesz, co Brunatno wody? Ona ma racje lepiej zostać przy Inkarnowanym niż pokazywać, jaki jesteś głupi! Byłem gotowy na kosza, ale NIKT nie będzie mnie wykorzystywać i obrażać dzieła mojego życia! Jeszcze pożałujeeeesz - Ostatnie słowo przedłużył jakby były początkiem piosenki.

Poeta napisał kiedyś, że "Nie zna piekło straszliwszej furii nad wściekłość zawiedzionej kobiety " nie widział jednak młodego muzyka, któremu obrażono rzemiosło, nad którym pracował całe życie. Zadłużenie, które odczuwał chwilę temu zmieniło się w wściekłość o mocy monsunu chwycił trąbko podobny instrument własnej konstrukcji i zadął weń całą mocą skupiając całą swą uwagę na dopierdoleniu chłopcu, który go obraził!

Atak Asami pozwolił mu na rozpoczęcie melodii a gdy już zaczął był niepowstrzymany:

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=2VN8zH366M8[/MEDIA]

Powietrze w pomieszczeniu skupiło się w kształt wielkiej kuli gorącego podmuchu wiatru, który uniósł muzycznego Nomada nad ziemie bojowy instrument zaczął wydawać z siebie dźwięki, które nie przystoiły żadnemu instrumentowi dętemu przypominając momentami pianino bądź perkusje. Sam Dorjee nie działał do końca świadomie nigdy wcześniej w swoim życiu nie zabrał podobnej ilości wichrów w ramach ataku napędzany czystą bezrozumną furią pocisk powietrzny popędził w kierunku Inkarnowanego herbu zatęchłej kałuży!

Postawa Widowiskowa +2 za muzyczne Tkanie mam nadzieje że rzut wyjdzie dobry jeżeli można wziąć jakąś wadę na czas trwania sceny żeby podbić rzut to poproszę.

 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 17-02-2021 o 20:01.
Brilchan jest offline