Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2021, 09:10   #256
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Przygotowanie techniczne do desantu:

Faza 1)

5 statków desantowych w dwóch grupach.

Grupa Alfa (37 jednostek) - uderzenie na mostek i eksploracja kwater oficerskich - Pierwsza, Nadsternik, Przewodnik Przez Pustkę (Gracze), główny medyk - techadept Levrov Vyr (chyba nikogo nie dziwi, że na statku gdzie martwi wracają do życia jako roboty medykiem jest techadept, prawda?). Saniel Astropata, +5 pilotów w tym komplecie (Garlika liczę za szóstego). Pozostałe 27 "żołnierzy" z czego Ramirez przygotuje dla tego składu 9 techadeptów zaopatrzonych w dwa przenośne generatory. Co do reszty to potrzebuję info od Pierwszej kto zostanie wytypowany. Czy zwykli armsmeni z średnią bronią, czy ktoś z osobistej gwardii lady Winter.

Grupa Beta (36 jednostek)- uderzenie w okolice maszynowni, rozpoznanie możliwości przywrócenia zasilania - Wizjoner Silnika, Chórmistrzyni Telepatka, Spowiednik, 6 pilotów, 27 "żołnierzy" - tutaj Ramirez będzie naciskać na odwrotną proporcję czyli 9 wojskowych, 18 technicznych. Liczę, że karabiny w świątyni Maszyny nie przydadzą się. Mam też głęboką wiarę w naszego Spowiednika i jego zdolności bojowe. Technicznie też zostaną wyposażeni w przenośne generatory, ale raczej celuję w możliwość uruchomienia głównych generatorów statku, wiec więcej narzędzi typowych dla maszynowni.

Każdy techniczny w grupie Beta dostanie serwoczaszkę, żeby móc w szybkim czasie przeskanować sporą przestrzeń. Musimy pamiętać, że Mostek jest miejscem pracy setki oficerów. Maszynownia Błysku Cienia jest miejscem pracy ponad 2 000 techadeptów. Ten statek jest dużo większy, ale maszynownia powinna być podobnych rozmiarów. W końcu to transportowiec.

Sugestia co do przebiegu misji:
  1. Desant
  2. Ustanowienie komunikacji Grupa-Błysk i Grupa-Grupa w celu koordynacji.
  3. Określenie przyczyn "problemów" transportowca.
  4. Ocena możliwości przywrócenia funkcjonalności

W idealnym scenariuszu po przywróceniu zasilania będzie można podłączyć rękawy i przerzucić armsmenów na pokład transportowca. Jednak mamy do zabezpieczenia obszar małego miasteczka. Ale tę fazę operacji przeprowadzi Barca, jeżeli ocena możliwości przywrócenia statku do życia i włączenia go do floty będzie pozytywna.

Planowany czas egzekucji pierwszej fazy: 2-4 godzin.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline