Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2021, 11:58   #257
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Chociaż praktycznie wszystko ustaliliśmy już na Messengerze, dla właściwego porządku rzeczy umieszczę tutaj podsumowanie. Gracze wyrazili aprobatę (lub brak sprzeciwu) dla planu abordażu przedstawionego przez Mi Raaza. Aby nie popsuć mu czegoś w opisie fabularnym zwaliłem ów opis na samego gracza. Gdzieś w okolicach piątku Mirek zacznie opisywać pierwszą fazę lądowania w doku, a ja będę tam zerkał w ramach kontroli (aby uniknąć sytuacji, w której dojdzie bez mojego nadzoru do akapitu, gdzie w pełni uruchomiony frachtowiec właśnie jest holowany do Port Wander, bo wiem na jakie akcje stać tutejszą ekipę ). Dopóki Mi Raaz nie będzie gotowy wrzucić do wątku sesji opisu kończącego się na scenie podpięcia mobilnych generatorów do śluz frachtowca i ich awaryjnego otwarcia, reszta graczy będzie miała czas i sposobność do stworzenia własnych scenek opisujących indywidualne przygotowania do abordażu.

Gdybyście mieli dodatkowe pytania lub sugestie, piszcie.
 
Ketharian jest teraz online