Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2021, 16:41   #67
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
Karl przez moment wpatrywał się w śledczą.

- Słyszeliśmy o tym rabunku, gdy byliśmy w Lenkster i to wszystko - powiedział. - Do tej chwili zdawało mi się to najgłupszym rabunkiem, a jakim do tej pory słyszałem - przyznał. - No ale teraz rozumiem. Spaczeń wiele rzeczy tłumaczy.

- Nie, nie słyszałem o żadnych porwaniach
- spojrzał na pozostałych - ale, prawdę mówiąc, nawet bym się nie zainteresował zaginięciami, bo to wszędzie się zdarza. Tu wilki, tam gobliny, nieopodal ogry. Lasy są niebezpieczne i każde zniknięcie poszłoby na karb nieostrożności czy pecha.

- Ci, co idą przed nami, mają ładnych parę dni przewagi
- mówił dalej. - Gdy byliśmy w Jaargart - machnął ręką w kierunku, skąd przybyli - słyszeliśmy o śladach kopyt sprzed tygodnia. A my tu utknęliśmy na parę dni, bośmy się z ogrami starli, więc jeśli tamci od nagrobków się spieszą, to ze dwa tygodnie przewagi mają.

- Uważam, że powinniśmy ruszyć razem
- dodał na koniec. - I tak droga w tym samym kierunku prowadzi.
 
Kerm jest offline