Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2021, 20:04   #1453
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Właściwie zasady tworzenia KP takie same jak poprzednio. I tak w ciemno to trochę trudno mi coś więcej powiedzieć. Możemy się umówić na 2 tyg na zmajstrowanie tych nowych KP. Czyli podobnie jak to było przy rekrucie. Jak ktoś się wyrobi wcześniej to szpoko no ale nie zabijajmy się z tym robieniem KP. Co będzie się działo w turach gry przez ten czas to jeszcze nie wiem ale póki co chyba by raczej wypadało grać starą postacią.
Oczywiście nie widzę problemu pograć jeszcze chwilę Woodsem. Co do zasad tworzenia postaci to się rozumie samo przez się. Bardziej chodziło mi o jakieś konkretne wydarzenia fabularne, czy np. w jakim punkcie i miejscu powinienem zamknąć jego historię itd. Oczywiście jeśli nie masz żadnych wymagań, to robię po swojemu

Cytat:
Napisał Vadeanaine Zobacz post
A do towarzystwa będę dzielnie, na miarę swoich sił, "rywalizować" w tworzeniu świeżynki, Col
W zastępstwie mimozy z labu spodziewajcie się prawdopodobnie jakiegoś paryskiego "silnorękiego", tym razem bez kontrowersji w pochodzeniu
Będzie mi brakować Birgit, polubiłem tę postać. A również to, że Aiko chyba nie udało się ani razu poprawnie napisać jej imienia (taka mała szpileczka, wybacz mi proszę, Aiko, ale nie mogłem się powstrzymać ). To może jakieś powiązanie fabularne nowych postaci? Jeśli oczywiście masz ochotę, do niczego nie zmuszam. Aiko, do Ciebie również to pytanie kieruję
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline