Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2021, 09:56   #153
Rot
 
Rot's Avatar
 
Reputacja: 1 Rot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputację
W pomieszczeniu ponownie rozległ się głos niewidzialnej kobiety.

-Sprowadźcie mi tu Sheene McDarron. Ah, jakaż ona będzie śliczna w mojej kolekcji.

Odnieśliście wrażenie, że ktoś się przy tym oblizał.

-Aktorkę. Chcę ją mieć w moim teatrze. Jak najszybciej. Potem powiem wam gdzie znaleźć Arwyn i Brusilę.

Spoon nerwowym, szybkim krokiem obszedł uważnie całe pomieszczenie cal po calu. Niby dla rozładowania napięcia jednak liczył na to, że jeśli jest tu Nosferatu to siłą rzeczy na nią trafi. W końcu musiał przyznać, że Darii najprawdopodobniej w ogóle tu nie było.

Pokiwał głową.

-Dobra niech będzie aktoreczka. Gdzie ją znaleźć? I gdzie ją dostarczyć? Czy tu będzie okey? Mam wóz to mogę ją przytrzymać w bagażniku żeby nie rzucała się w oczy. I dasz do siebie teraz jakiś kontakt, żebyś na pewno tu była jak wrócę?

Ponownie rozległ się głos niewidzialnej kobiety.

-McDarron pracuje w Double Theatre Company. Tam ją znajdziecie. Sprowadźcie ją jak najszybciej. Wtedy dostaniecie Arwyn. I Brusillę. McDarron musi dołączyć do mojego teatru. Nie wiem czy będzie chciała to zrobić związana i zakneblowana.

Głos dochodził ze ściany... i się przemieszczał.

Spoon zatrzymał się w końcu i wbił wzrok w ścianę. Zaczął wodzić wzrokiem za głosem. To tam mogła być Daria...

-Jasne. Zrozumiałem. - powiedział starając się ją namierzyć.
 

Ostatnio edytowane przez Rot : 24-02-2021 o 21:10.
Rot jest offline