Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2021, 12:41   #156
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Czysty zachwyt.

Już bardzo dawno nie doświadczała tego uczucia, a teraz pojawiało się ono i ogarnęło jej ciało. Nieco przypominało głód, ale bez tej drażniącej bolesnością. Pożądanie. Tak… zachwyt i pożądanie, jak to, co czuła kiedyś do Angeliqe, tylko… bardziej? Czy to w ogóle było możliwe?

Skłoniła się przed niewidzialnym głosem, pozostają w ukłonie nieco dłużej, niż wymagała tego etykieta.
- Podziwiałam Twoje dzieło, Pani . – powiedziała głosem pełnym szacunku. – Bez wątpienia jesteś mistrzynią w swoim fachu, precyzja ściegu, dobór materiałów, krój… jestem pod głębokim wrażeniem Twojego kunsztu.
- Usłyszałam, czego potrzebujesz. Obiecuję ci to dostarczyć. Czy w zamian mogę liczyć na zaszczyt… sama się dziwię mojej odwadze… czy przygotujesz dla mnie suknię?
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline