Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2021, 09:46   #18
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
- Lady Anna Vasgoth herbu Czarny Dwugłowy Orzeł - zachęcona również wyciągnęła dłoń w pozycji gotowej do ucałowania jej, jak na damę przystało.

Po wszystkim podeszła do przygotowanych zapasów. Długo zastanawiała się co może się przydać najbardziej. W końcu zabrała ze sobą dwie mikstury leczące. Wróciła do swojego plecaka, który wraz z tarczą leżał na polanie zupełnie nie po szlachecku. Upchała mikstury do środka. Zaczepiła pasy tarczy na lewej ręce. Założyła plecak. Sprawdziła czy pióra są odpowiednio zabezpieczone na czas podrózy.

- Ruszajmy zatem.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline