WÄ…tek: [V5] Upadek Londynu
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2021, 09:32   #160
8art
 
8art's Avatar
 
Reputacja: 1 8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację
Obudział się w całkiem wyluzowanym nastroju, ale już pierwsze słowa Qwertego przywołały go do porządku, pokazując, że poczuł się zbyt pewnie i zbyt poluzował ostrożność.

Fuck! - zaklął w myślach Tony gdy usłyszał o tajniakach pod hotelem i zdenerwował się sam na siebie, że mógł to przeoczyć. On! Szmugler, kryminalista i cwaniak, a dał się podejść psom jak naiwne dziecko. Wyglądało, że policja orientuje się duzo lepiej niż im się wydawało, a to oznaczało zwiększenie środków ostrożności. Najchętniej rozdzieliłby się, taka kolorowa grupka indywiduów przyciągała uwagę jak jasna cholera, ale wolał się trzymać razem. Ale kwestie takie jak noclegi w niespodziewanych miejscach, częste zmiany garderoby, a nawet charakteryzacja musiały wejść heroldom w krew. Przynamniej na jakiś czas aż sprawy przycichną i psy wrzucą ich teczkę na najbardziej zakurzoną półkę. Tak robił za życia, kamuflował się, sypał groszem gdzie trzeba było, ale nie kozaczył. To nie było dobre dla biznesu, cwaniakowali Cyganie i cały czas mieli na karkach oddechy coppers.

Początkowe przerażenie minęło na szczęście równie szybko jak i się pojawiło, gdy tylko Tony zdał sobie sprawę, że wampir mówił o magazynach a nie hotelu.

A Castelli juz miał w myślach awaryjny plan działania dla siebie na takie wypadki, na szczęśceie nie musiał wprowadzać ich w życie już teraz. Samemu miał zamiar wykorzystać swoje wady. Skoro był mikrym chłopem o nieml kobiecej fizjonomii, to będzie czasem zmieniać się w kobietę. Peruka i jakieś damskie ciuchy nie powinny były sprawić problemów. O zmianie miejscówki i tak była juz mowa i choć nie było jeszcze nieodzowną koniecznością, to Castelli i tak wolałby spać gdzieś indziej niż w mimo wszystko ryzykownym hotelu.

Tony poklepał z uznaniem Sir Uiopa po plecach za jego przezorność, po czym streścił wizytę w teatrze. No i oczywiście napomknął o środkach bezpieczeństwa jakie należało podjąć. Wybierając się do Shard musieli mieć stuprocentową pewność, że nie przyciągną za sobą policyjnego ogona. To byłoby niewybaczalną skazą na Maskaradzie i mogliby, zresztą słusznie, zapłacić za coś takiego gardłami.

- Myślę, że powinniśmy wcześniej niż później zwinąc stąd nasz bajzel. Tak trzeba. Myślę, że dla odmiany powinniśmy zrezygnować z hotelu. Osobiście sugerowałbym jakiś pustostan, ale bez ghuli to ryzykowna akcja. Można spróbować przejąc jakiś dom z pomocą naszych zdolności, wysłać domowników na wakacje na jakie zawsze chceili jechać. Takie są moje propozycje. Ja spróbuje załatwić dyskretny transport w okolicę Shard, ale nie będzie to streched limo, od razu mówie.
 

Ostatnio edytowane przez 8art : 08-03-2021 o 15:56.
8art jest offline