Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2021, 11:29   #558
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał 8art Zobacz post
Tony wypije worek jesli zgłodnieje rano. Jeśli nie to zostawi je jako zapas.
Zgłodnieli tylko Utamkeeus i Cath. Reszta miała sukces przy pobudce.

EDIT:

Ja namieszałem, czy Ombrose? Czy 8art źle zrozumiał? Nie ważne. Zatrzymajmy się na moment i przeprowadzę drobną klaryfikację:

Pod nowym hotelem nie ma żadnych tajniaków.

Auto (czarny sedan z ciemnymi szybami) stało w okolicy magazynu Shiraziego. Tam gdzie wznieciliście pożar i gdzie Was wybudzono. Tam, gdzie strzelali do Was. Cały teren jest oklejony taśmą, a ten sedan stoi w okolicy, tak żeby widzieć czy przypadkiem ktoś nie wchodzi na miejsce.

Nie przeszkodziło do Qwertemu wślizgnąć się od tyłu do magazynu.

Zdjęcie niestety nie pozwoli zidentyfikować "agentów". W zasadzie macie jakieś 85% prawdopodobieństwa, że to dwaj mężczyźni. Wedle wiedzy Qwertego nie został przez nich zauważony mimo zdjęć, które robił.

Nadmienię, że w 2012 roku aparaty w telefonie nie radziły sobie równie dobrze ze zdjęciami robionymi bez lampy w kompletniej ciemności z dystansu jak radzą sobie teraz. To raczej nie kobieta śledząca Cath i Spoona, ale pewności nie ma.

8art teraz, po przeczytaniu posta rozimiem po co aż takie środki bezpieczeństwa. Teraz gdy tę wątpliwosć rozwiałem daj znać co chciałbyś zrobić w ramach przygotowań. Cath chyba nie chciałaby jechać do Królowiej w koszu na pranie, co?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 03-03-2021 o 12:16.
Mi Raaz jest offline