Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2021, 12:32   #260
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Ja potrzebuję chwilkę odsapnąć, bo się mi ruszyły moje Wampiry w sesji i musiałem im poświęcić nieco wiecej uwagi. Spróbuję w piątek napisać przemyślenia Ramireza.

Podstawowym działaniem będzie rozstawienie Vox Castera i ustawienie kanału komunikacyjnego między drużynami Alfa i Beta. Dopiero po tym będziemy ruszać do kolejnych pomieszczeń.

W razie porażki na połączeniu bezpośrednim spróbujemy obejścia z grupy Beta do promów, z promów do Gunncutera, z Guncuttera do grupy Alfa.

(możesz mi np. w komentarzach napisać która opcja będzie działać.)

No a później będziemy ruszać w głąb do maszynowni.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline